Akadálymentesített oldal

Pécs, a kultúra városa Kiváló magyar tartalom - eFestival 2014 Fogyasztóbarát Település UNESCO „Global Learning City Award” – Tanuló Város díj Chengdu 2016 A “PEER GYNT” Projekt  Széchenyi 2020 TOP PROJEKTEK Healthy Cities Pécs 2017

JÓL VERSENYZŐ TANULÓKAT KÖSZÖNTÖTTEK

Az országos és nemzetközi versenyeken kimagasló eredményeket elért tanulóknak és tanáraiknak mondott köszönetet Őri László, Pécs alpolgármestere és Páva Péter, a Pécsi Tankerületi Központ igazgatója.
A pécsi önkormányzat, a Pécsi Tankerületi Központ és a Pécsi Szakképzési Centrum fontosnak tarják, hogy minden évben ünnepélyes keretek között köszöntsék az elmúlt tanévben kiemelkedő versenyeredményeket elért pécsi tanulókat és felkészítő tanáraikat.

Az ilyen alkalmakkor lehetőség nyílik arra is, hogy bemutassák azokat a fiatalokat, akik város hírét viszik évről-évre az országban és nemzetközi porondon is mind tantárgyi, szakmai, mind művészeti és sportversenyek területén.

A helyszínt és a műsort a pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola biztosítja számunkra.

A díjazottakat dr. Őri László, Pécs MJV alpolgármestere és Páva Péter, a Pécsi Tankerületi Központ igazgatója köszöntötte.

A díjazottak (több név esetében csapatban szerezték az elismerést):


Merkl Gergely
Merkl Levente
Weber Márton
Soós Anna
Árvay Kata
Szabó Levente
Matheovits Eszter, Papp Zsófia, Renner Virág, Porpáczy-Halász Lia
Varga Gergely
Korosecz Lilla
Merkl Levente, Merkl Gergely, Kis Dávid, Kövesi-Nagy Mihály, Peilert Soma
Széles Olivér
Csongrádi Lili
Gyuricza Zalán
Varga Boróka
Kanitz Klaudia
Kohnke Ilona Roxán
Arató Zita
Than Olivér
Czigány Matthias
Sal Dávid
Than Anna
"Berkes Dóra
Kohnke Ilona
Plank Christine
Schenk Petra"
Radó Sebestyén
Klász Viktória
Husznai Albert József
Armbruszt Zsanett
Bokor Iván
Varga D. Márton
Flódung Áron
"Husznai Albert József
Tóth András
Husznai Gellért Illés
Sal Dávid"
Baronek Lili
Putsay Bence
Borhy Anna Mária
Nasir Pirooz Bence
Gajári Bíborka
Pirisa Diána
Vad Orsolya
Farkas Bulcsú
Grassy Márk Flórián
Vadas Márk
Schäffer Zsombor
Czigler Liza
Radó Gyöngyvér
Kiss Fanni Dóra
Pytel Panna
Lajos Mimi
Melczer Panna
Kohn Petra
Fischer Alexa
Hodosi Krisztián
Horváth Milán
Hotter Jessica
Komáromi Csaba
Vízhányó Vivien
Hornok Máté
Csikós Balázs
Rofrits Zsófia
Kovács Dorina
Martinez Alexandra
Alapfok 4.a osztály
ANK Majorette Együttes
Junior Majorette Együttes
Tamás Bálint
Pandurics Dzsenifer, Bien Alexandra
Alapfok 5.b
Onyx csoport
Zaphir csoport
Smaragd csoport
Továbbképző 7.b osztály
Joó Romina
"Faragó Gábor
Bota Napsugár
Androvics Dominik"
"Kovács-Hegedüs Marcell
Lamperth Marcell"
Gyarmati Gergely
Pallos Petra
Sipos Tímea
Kis-Balázs Nikolett
Viglakis Chrysoula
Kárpáti Enikő Kata
Vajda Virág
Humeny Ramóna
Kolompár Ervin
Jovánovics Anett
Hum Adrienn Viktória
Jekl Bence, Sebők Bence, Varga Tamás
Dékány Barnabás, Jankovits András, Schlepp Krisztián, Vass Gábor
Szabó Tamara
Paczur Hanna
Steenhuis Nathaniel
Hegyi Krisztina
Dékány Barnabás
Hangay Laura
Schäffer Bálint
Balog Lóránd
Fazekas Bálint
Majdik Dávid, Ördög Csongor, Pozsgai Donát, Szalóky Boldizsár
Bizderi Anna
Tóth Ágota Ráhel
Kállai Nikolett  
Eva Sophia Valencia
Gróf Lilla,  Szakács Georgina, Horváth Éva, Orosz Panni
Bartha Yvette, Debreceni Patrik, Dervalics Kíra, Horváth Enikő, Kosztya Kitti
Dóczi Dalma, Eva Sophia Valencia, Miltner Szabolcs, Rádler Máté
Bartók Leánykar
Kodály Fiúkórus
Keresztes Emőke
Marton Zita
Konkoly Zsófia
Krutek Botond
Bóli Lilla
Bruszt Míra, Lencz Olívia, Kovács Kata Csenge
Péri Babett, Kőhalmi Kamilla, Kürti Ramóna, Mihácsi Réka, Kőrösi Gergő, Brun Vera
Szentivánszki Soma
Mihácsi Réka
Vucseta Luca
Dér Lili
Páhoki Tamás
Fekete Balázs
Páhoki Tamás, Fekete Balázs, Kolontári Péter, Karl János, Zsombó István
csapattagok: Fekete Balázs, Kolontári Péter, Vucseta Luca
Zsombó István
Kalmár Kamilla
csapattagok: Jónás Dóra, Krizsány Kata, Kovács Kata Csenge
csapattagok: Al Banna Nibal, Csonka Tibor, Novák Levente
Komjáti Dávid
Radnóti Réka, Krizsány Kata, László Barbara
Komjáti Dávid, Fábián Krisztina, Bánfai Bernadett
Kőrösi Áron
Balázs Janka
Bánáti Marcell, Sólyom Kata, Józsa Janka, Perovics Nóra, Seres Gréta
Kőrösi Gergő
Csonka Barbara, Depka Lili, Jenei Laura, Lajos Eszter
Dankó Bálint, Nováky Csilla, Tóth Emese, Vucseta Panna
Kadlicskó Gréta
Faházi Benedek, Aracs Noémi, Kovács Dalma
Tóth Kristóf
Tátrai Farkas
Kulcsár Csenge
Frank Edina
Bunyik Rebecca
Szaka Vivien
Nier Janka - Zsoldos Flóra
Kaiser Fruzsina - Frank Edina
Szentgyörgyvári Albert
Kiss Viktória
Molnár Anna, Tóth Anna Boglárka, Velki Eszter, Juhász Vivien
a 11-12.C osztály drámás növendékei
Kinczli-Weiling Csenge
Tóth Miklós Zoltán
Horváth Márton Lajos
Szegleti Richárd
Novák Ádám
Németh Norbert
Uzsaly Anna
Vörös Kitti
Szabó Zsolt
Szentgyörgyváry Rebeka
Király Dzsenifer
Ormándi Simon
Kis-Varga Erik Zsolt
Varga Tibor
Ivánácz Dániel, Hum Zalán
Schulteisz Tamás
Nagy Bence Endre
Major Nikoletta
Nagy Tímea
Csathó Gergely
Haris Barnabás, Tolnai Vidos
Albert Emma

Hardi Ádám
Herczeg Emília
Pánovics Máté

Kis-Bogdán Ágota
"Kis-Bogdán Kolos
Fekete András
Révész Anna
Rittmann Richárd"
Kis-Bogdán Kolos
Molnár Antal
Lukács Lívia




"Katona Virág
Mudik Fanni"


Frank Cintia
Hortay Csenge
Grassy Dóra
Hesz Franciska Míra
Klesch Márkó
Elekes Natália
Nick Patrick
Olosz Adél
Bánki Réka, Perlaki Luca, Molnár Réka
Püsök Anna, Pátri Eliot, Emberovics Barnabás
Horváth Adél
Bánki Benjámin
Balaskó Bence
Gorosics Dóra
Slézia Jázmin
Juhász Dorka, Szeitl Vanessza, Tenyér Zsófia, Mándi Luca, Gulyás Lilián, Horváth Zsófia, Varga Eszter, Palaczki Réka, Wentzel Nóra, Hegedűs Rebeka, Kovács Kitti, Pucz Eszter
Csontos Nelli,Ostrosics Réka

Otterbein Laura

Madarász Réka 


Tóth Viktória
Kurucz Bende
Konkoly József
Mészáros Babett Szilvia
Dombi Viktória
Zeller Rebeka
Dienes Rebeka Eszter
Maretics Fruzsina, Böröcz Tamás
Vészi Panna Eperke
"Szuromi Hanga, Kovács Gréta,
Viniczai Judit,Martos Hanga,
Tóth Eszter

"
Bánkuti Csenge
Ortmann Anna
Nagy Sebestyén
Kalotai Zorka
Farkas Anna, Marics Luca, Pilgermájer Panna, Rónai Borbála
Palancsa Bence
Ignácz Péter
Testvérvárosok Terei Általános Iskola Nagykórusa
Testvérvárosok Terei Általános Iskola Kiskórusa
Rozina Ákos


Tischlér Dóra
Pintér Vanessza Napsugár
Tornyos Dóra, Helbig Dorina, Mezei Vivien, Ropoli Ibolya
Mezei Vivienn
Jakab Petra
Udvari Zsolt
Péter Alex
Hart Petra
Molnár Balázs
Fertály Dávid
Holczer Ákos
Remenyik Balázs
Vajda Zsófia
Németh Vilmos
Szentkirályi Boldizsár
Wunderlich Márton András
Pálmai Ábel, Halász Jázmin, Laki Menyhért, Fülöp Csongor
Osvald Otília
Balázs Janka, Aubrecht Laura, Foster Dóra, Szennai Rebeka, Kis Gadó Réka
Karancsi Karolina, Dóra Hanna
Layton Sandra Dean, tanára-Haszonné Nepp Ivett
Aubrecht Laura, Szennai Rebeka
Vajda Zsófia, Andrásfalvy Csenge

Kék Pántlika Énekegyüttes Tagjai: Márton Anna Luca, Nyitray Ágnes, Osvald Otília, Ribly Zsófia


« vissza

HŐSÉG – HASZNOS INFORMÁCIÓK, AJÁNLÁSOK

A Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság és a pécsi önkormányzat ajánlásai, információi komolyabb hőség idejére.

Tovább >
Mesék a csillagokról

Mesék a csillagokról

Az előadás az 5-8 éves korosztály számára nyújt csillagászati ismereteket könnyed, játékos formában.
2017. augusztus 27., 11:00
Tipegő-topogó

Tipegő-topogó

2017. szept. 9., 10:00
Szamárfül Fesztivál - 1. nap

Szamárfül Fesztivál - 1. nap

A pécsiek népszerű gyerekfesztiválját az idén is szamárság lenne kihagyni!
2017. augusztus 18. - 2017. augusztus 20.