Akadálymentesített oldal

Pécs, a kultúra városa Kiváló magyar tartalom - eFestival 2014 Fogyasztóbarát Település KEHOP-3.2.1-15-2017-00017 UNESCO „Global Learning City Award” – Tanuló Város díj Chengdu 2016 A “PEER GYNT” Projekt  Széchenyi 2020 TOP PROJEKTEK Egészséges Városok Energiahatékony Önkormányzat

SPORTPROGRAMOK

Pécsi sportprogramok, 2014. november
Sportprogramok
11. 06., 18.30
Lauber Dezső Sportcsarnok
Kosárlabda NB I., férfiak: PVSK-Pannonpower – ZTE

11. 08., 10.00-17.00
Lauber Dezső Sportcsarnok
Ritmikus gimnasztika ob

11. 08., 10.00-18.00
Lauber Dezső Sportcsarnok
Ritmikus gimnasztika ob

11. 08., 11.00
PTE-Sportcsarnok (Ifjúság u. 6.)
Kézilabda NB I. B, nők: PTE-PEAC – Kozármisleny

11. 08., 18.00
PTE-Sportcsarnok (Ifjúság u. 6.)
Kézilabda NB I. B, férfiak: PVSE – Vác

11.08., 18.00
Újmecsekaljai stadion
Labdarúgó NB I., 14. forduló: PMFC – Győri ETO

11. 13., 18.00
Lauber Dezső Sportcsarnok
Kosárlabda Európa Kupa, nők: PEAC-Pécs – Nantes

11. 14., 13.00
Lauber Dezső Sportcsarnok
Labdarúgás, Diákolimpia Pécs városi döntő

11. 14., 19.00
Lauber Dezső Sportcsarnok
Összmagyar nemzeti diákbajnokság (határon túli magyar fiatalok sporttalálkozója), ünnepélyes megnyitó

11. 15.
Összmagyar nemzeti diákbajnokság (határon túli magyar fiatalok sporttalálkozója)
11.00: sakk (Baptista Sz.sz. Széchenyi Isk., Radnóti u. – volt TÁSI)
13.00-18.00: leány kézilabda, csoportmérkőzések (Lauber Dezső Sportcsarnok)
13.00-17.00: birkózás (Pécsi Kulturális Központ (Szivárvány Gyermekház, Dr. Veress E. u. 6.)
19.30: Szellemi vetélkedő, régiók bemutatkozása (Lauber Dezső Sportcsarnok)

11. 15., 16:00
POTE-csarnok (Jakabhegyi u. 6.)
Röplabda NB I., férfiak: VANNET-PTE-PEAC - Kecskemét

11. 15., 19.00
Abay Nemes Oszkár Sportuszoda
Vízilabda OB I., férfiak: PVSK-Mecsek-Füszért – FTC

11. 16.
Összmagyar nemzeti diákbajnokság (határon túli magyar fiatalok sporttalálkozója)
09.00-13.30: Asztalitenisz (Pollack-sportcsarnok)
09.00-13.30: leány kézilabda, helyosztók, döntő (Lauber Dezső Sportcsarnok)
15.00: záróünnepség, eredményhirdetés (Lauber Dezső Sportcsarnok)

11. 16., 19.00
Lauber Dezső Sportcsarnok
Kosárlabda NB I., nők: PEAC-Pécs – Sopron

11. 19., 18.30
Lauber Dezső Sportcsarnok
Kosárlabda NB I., férfiak: PVSK-Pannonpower – Falco Szombathely

11. 20., 18.30
Lauber Dezső Sportcsarnok
Kosárlabda Európa Kupa, nők: PEAC-Pécs – Young Cats

11. 22., 10.00-tól
Lauber Dezső Sportcsarnok
Rock’n’Roll ob

11. 22., 11.00
PTE-Sportcsarnok (Ifjúság u. 6.)
Kézilabda NB I. B, nők: PTE-PEAC – Mohács

11. 22., 19.00
Abay Nemes Oszkár Sportuszoda
Vízilabda OB I., férfiak: PVSK-Mecsek-Füszért – A-HÍD OSC

11. 23., 13.00
Lauber Dezső Sportcsarnok
Kézilabda NB I. B, férfiak: PVSE – Tata

11. 23., 18.30
Lauber Dezső Sportcsarnok
Kosárlabda NB I., férfiak: PVSK-Pannonpower – Soproni sÖrdögök

11. 24., 09.30-14.00
Lauber Dezső Sportcsarnok
Kézilabda Diákolimpia megyei döntő, 6. kcs., lányok

11. 25., 09.30-14.00
Lauber Dezső Sportcsarnok
Kézilabda Diákolimpia megyei döntő, 6. kcs., fiúk

11. 25., 19.00
Abay Nemes Oszkár Sportuszoda
Vízilabda OB I., férfiak: PVSK-Mecsek Füszért – UVSE

11. 26., 18.00
Lauber Dezső Sportcsarnok
Kézilabda Magyar Kupa férfiak: PVSE – Tata

11. 15., 16:00
POTE-csarnok (Jakabhegyi u. 6.)
Röplabda NB I., férfiak: VANNET-PTE-PEAC - Kecskemét



« vissza

SZABADSÁGKONCERT

Kormorán és Beatrice - 2019.10.08.

Tovább >

HŐSÉG – HASZNOS INFORMÁCIÓK

A Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság és a pécsi önkormányzat ajánlásai, információi komolyabb hőség idejére.

Tovább >

KÖZÉRDEKŰ MUNKÁRA ÍTÉLTEK SZÉPÍTIK A BELVÁROST

Évente 20-30 ezer munkaórányi feladatot végeznek el Pécsett a belvárosban közérdekű munka keretében azok, akiket erre ítélt a bíróság vagy szabálysértési pénzbüntetésüket e módon kívánják kiváltani. A részletekről Pécs polgármestere, a feladatokat koordináló Gerillart Egyesület vezetője, a kormányhivatal igazságügyi szakterületének vezetője és a városüzemeltetési cég első embere beszélt sajtótájékoztatón.

Tovább >

. ., :

. ., :