Akadálymentesített oldal

Pécs, a kultúra városa Kiváló magyar tartalom - eFestival 2014 Fogyasztóbarát Település 100 éve született Csorba Győző Chengdu 2016 A “PEER GYNT” Projekt  Széchenyi 2020 TOP PROJEKTEK Healthy Cities Pécs 2017 3. Nemzetközi Jóga Nap & 2. Gangesz-Duna: Indiai Kulturális Fesztivál

SPORTPROGRAMOK

Pécsi sportprogramok, 2014. november
Sportprogramok
11. 06., 18.30
Lauber Dezső Sportcsarnok
Kosárlabda NB I., férfiak: PVSK-Pannonpower – ZTE

11. 08., 10.00-17.00
Lauber Dezső Sportcsarnok
Ritmikus gimnasztika ob

11. 08., 10.00-18.00
Lauber Dezső Sportcsarnok
Ritmikus gimnasztika ob

11. 08., 11.00
PTE-Sportcsarnok (Ifjúság u. 6.)
Kézilabda NB I. B, nők: PTE-PEAC – Kozármisleny

11. 08., 18.00
PTE-Sportcsarnok (Ifjúság u. 6.)
Kézilabda NB I. B, férfiak: PVSE – Vác

11.08., 18.00
Újmecsekaljai stadion
Labdarúgó NB I., 14. forduló: PMFC – Győri ETO

11. 13., 18.00
Lauber Dezső Sportcsarnok
Kosárlabda Európa Kupa, nők: PEAC-Pécs – Nantes

11. 14., 13.00
Lauber Dezső Sportcsarnok
Labdarúgás, Diákolimpia Pécs városi döntő

11. 14., 19.00
Lauber Dezső Sportcsarnok
Összmagyar nemzeti diákbajnokság (határon túli magyar fiatalok sporttalálkozója), ünnepélyes megnyitó

11. 15.
Összmagyar nemzeti diákbajnokság (határon túli magyar fiatalok sporttalálkozója)
11.00: sakk (Baptista Sz.sz. Széchenyi Isk., Radnóti u. – volt TÁSI)
13.00-18.00: leány kézilabda, csoportmérkőzések (Lauber Dezső Sportcsarnok)
13.00-17.00: birkózás (Pécsi Kulturális Központ (Szivárvány Gyermekház, Dr. Veress E. u. 6.)
19.30: Szellemi vetélkedő, régiók bemutatkozása (Lauber Dezső Sportcsarnok)

11. 15., 16:00
POTE-csarnok (Jakabhegyi u. 6.)
Röplabda NB I., férfiak: VANNET-PTE-PEAC - Kecskemét

11. 15., 19.00
Abay Nemes Oszkár Sportuszoda
Vízilabda OB I., férfiak: PVSK-Mecsek-Füszért – FTC

11. 16.
Összmagyar nemzeti diákbajnokság (határon túli magyar fiatalok sporttalálkozója)
09.00-13.30: Asztalitenisz (Pollack-sportcsarnok)
09.00-13.30: leány kézilabda, helyosztók, döntő (Lauber Dezső Sportcsarnok)
15.00: záróünnepség, eredményhirdetés (Lauber Dezső Sportcsarnok)

11. 16., 19.00
Lauber Dezső Sportcsarnok
Kosárlabda NB I., nők: PEAC-Pécs – Sopron

11. 19., 18.30
Lauber Dezső Sportcsarnok
Kosárlabda NB I., férfiak: PVSK-Pannonpower – Falco Szombathely

11. 20., 18.30
Lauber Dezső Sportcsarnok
Kosárlabda Európa Kupa, nők: PEAC-Pécs – Young Cats

11. 22., 10.00-tól
Lauber Dezső Sportcsarnok
Rock’n’Roll ob

11. 22., 11.00
PTE-Sportcsarnok (Ifjúság u. 6.)
Kézilabda NB I. B, nők: PTE-PEAC – Mohács

11. 22., 19.00
Abay Nemes Oszkár Sportuszoda
Vízilabda OB I., férfiak: PVSK-Mecsek-Füszért – A-HÍD OSC

11. 23., 13.00
Lauber Dezső Sportcsarnok
Kézilabda NB I. B, férfiak: PVSE – Tata

11. 23., 18.30
Lauber Dezső Sportcsarnok
Kosárlabda NB I., férfiak: PVSK-Pannonpower – Soproni sÖrdögök

11. 24., 09.30-14.00
Lauber Dezső Sportcsarnok
Kézilabda Diákolimpia megyei döntő, 6. kcs., lányok

11. 25., 09.30-14.00
Lauber Dezső Sportcsarnok
Kézilabda Diákolimpia megyei döntő, 6. kcs., fiúk

11. 25., 19.00
Abay Nemes Oszkár Sportuszoda
Vízilabda OB I., férfiak: PVSK-Mecsek Füszért – UVSE

11. 26., 18.00
Lauber Dezső Sportcsarnok
Kézilabda Magyar Kupa férfiak: PVSE – Tata

11. 15., 16:00
POTE-csarnok (Jakabhegyi u. 6.)
Röplabda NB I., férfiak: VANNET-PTE-PEAC - Kecskemét



« vissza

HŐSÉG – HASZNOS INFORMÁCIÓK, AJÁNLÁSOK

A Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság és a pécsi önkormányzat ajánlásai, információi komolyabb hőség idejére.

Tovább >

PÉCS KALANDOZÁSRA CSÁBÍT

Kedvezmények helyieknek és turistáknak!

Tovább >
Szamárfül Fesztivál

Szamárfül Fesztivál

A pécsiek népszerű gyerekfesztiválját az idén is szamárság lenne kihagyni!
2017. augusztus 18. - 2017. augusztus 20.
Csillagképek, legendák

Csillagképek, legendák

Az előadást elsősorban a csillagászat és az égen való tájékozódás mellett a mitológiát, mondavilágot, történelmet kedvelőknek ajánljuk.Az előadás 15:00 órakor várja látogatóit.
2017. júl. 2., 15:00
Pécsi Napok

Pécsi Napok

Koncertek, gasztronómiai csemegék és finom borok.
2017. szept. 14. - 2017. szept. 24.