Pécs, a kultúra városa

ÁLLÁSPÁLYÁZAT - PÉCSI ELLÁTÓ KÖZPONT BÉRLEMÉNYGAZDÁLKODÁS MŰSZAKI FŐ/ELŐADÓ

Pécsi Ellátó Központ
A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet
Pécsi Ellátó Központ Bérleménygazdálkodás
műszaki fő/előadó
munkakör betöltésére.
A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavegzés helye: Baranya megye, 7621. Pécs
A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással jaró lényeges feladatok:
-          lakások átadása-átvétele, műszaki jegyzőkönyv kiállítása bérleménykezelővel, hibalista átadasa műszak felé
-          bérlemény ellenőrzésen műszaki jelenlét, jegyzőkönyv kiállítása bérleménykezelővel hibalista átadása műszak felé rendőri intézkedéseknél helyszínelés, Önkormányzat képviselete, jegyzőkönyv felvétele intézkedési javaslat ov. felé
-          garázsok felmérésének folytatása és elidegenítési javaslatok kiállítása osztályvezető felé, egyéb bérlemények felmérésének folytatása és elidegenítési javaslatok kiállítása osztályvezető felé
-          mérőhelyek felkutatása, víz, gáz, villany, dokumentáció elkészítése, engedélyeztetési eljárás megindítása
-          kapcsolattartás hatóságokkal (Katasztrófavédelem, Tettye, Vizmű, E-on, LDSZ, Multi Alarm, Kom-bi kft.) A pályázatokat bérigény megjelöléssel kérjük benyújtani.
Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásaról szóló 1992. évi XXAXIll. törvény rendelkezései az irányadók.
Pályázati feltételek:
-          Technikum, műszaki végzettség
-          Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
-          B kategóriás jogosítvány
-          Erkölcsi bizonyítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
-          Felsőfokú képesités, műszaki végzettség,
-          Épületgépészeti hibaelhárítási feladatokban szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

Elvart kompetenciák:
-          Kiváló szintű proaktivitás
-          Kiváló szintű pontos, önálló munkavégzés
-          Kiváló szintű probléma megoldó képesség
A munkabér betölthetőségének időpontja:
A munkabér a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
A pályázat benyújtásának határideje: 2019. julius 31.
A pályázatok benyújtásának módja:
Elektronikus úton a Pécsi Ellátó Központ titkárság részére az elszamolohaz@eh- pecs.hu e-mail címen keresztül.
A pályázat elbírálásának határideje: 2019. augusztus 2.
A pályázati kiíraás további közzétételének helye, ideje:
-          pecsma.hu
-          pecs.hu

HELYI ADÓK BEFIZETÉSE

Az új koronavírus emelkedő esetszámait, valamint a pécsiek egészségét és biztonságát szem előtt tartva a pécsi önkormányzat Adóhatósági Főosztálya arra kéri a tisztelt pécsieket, hogy amennyiben lehetőségük van rá, esedékes adóbefizetéseiket elektronikus úton teljesítsék.

Tovább >

Tovább >

PÉCS NYITVA

www.pecsnyitva.hu

Tovább >